Spódnica ołówkowa idealna Szycie

Jak to uszyć, aby płaska pupa w wąskiej spódnicy nabrała kształtu. Jak podkreślić jeszcze bardziej kształtną pupę w wąskiej spódnicy. Oto idealna spódnica ołówkowa i opis, jak to osiągnąć.Wpis krótki, ale bardzo użyteczny.

Dzięki Kim Kardashian, Jennifer Lopez i kilku innym znanym paniom świat ponownie zakochuje się w krągłych kobiecych kształtach.Warto mieć więc spódnicę bądź sukienkę, która te kształty w elegancki sposób uwydatni. Oto skórzana spódnica ołówkowa Brunello Cucinelli. Wymodelowanie pupy nie wymaga dyskusji.

Spódnica-ołówkowa-idealnaW tym celu należy wprowadzić drobne poprawki na wykroju spódnicy ołówkowej, a właściwie na linii środkowej tyłu. Otóż, oprócz zaszewek, które kształtują nam wypukłości tyłu od pasa w dół, potrzebujemy elementu, który podkreśli nam te same krągłości dołu. W tym celu należy delikatnie przemodelować linię wybierając nieco materiał na wysokości tuż pod najszerszą linią bioder, by zaraz wyrównać to miękką linią ku dołowi. Powstaje coś na wzór zaszewki, jednakże trzeba to robić bardzo ostrożnie. Głębokość tego wszycia to sprawa bardzo indywidualna i zależy od sylwetki przyszłej użytkowniczki i jej komfortu.

Jak-wykroić-spódnicę-idealnie-modelującą-tyłLepiej jest zacząć od małej nieśmiałej zmiany i stopniowo, w miarę potrzeby ją pogłębiać niż jednym radykalnym ruchem zniweczyć wszystkie wcześniejsze trudy. Sposób ten proponujemy przećwiczyć na prostym materiale z dodatkiem elastanu . Skórę zostawmy na inne spotkanie ;-).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *